İnşaat Sonrası Temizliğiinsaat-sonrasi-temizlik1.jpg insaat-sonrasi-temizlik2.jpg insaat-sonrasi-temizlik3.jpg insaat-sonrasi-temizlik4.jpg insaat-sonrasi-temizlik5.jpg insaat-sonrasi-temizlik6.jpg insaat-sonrasi-temizlik7.jpg

İnşaat Sonrası Temizliği

Yapmış olduğumuz bu hizmetimiz yine siz değerli müşterilerimizin hayallerini kurduğu ortamı sağlamak amacıyla vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerimizden biridir. Temizlik işimizin ilk aşamasında gelmektedir. Daha önce hiç oturulmamış bir mekanın ve tadilat görmüş alanın temizliğinde doğru hijyeni uygulamak gerekmektedir. Bu nedenle temizlik esnasında kullanılacak olan temizlik ürünlerimiz (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizleme esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

İnşaat sonrası temizliğini şirketimiz kaliteli ve garantili olarak yapmaktadır. İnşaat artıklarını temizlemek kolay değil ve herkesin yapabileceği bir temizlik değildir. Çünkü kaba olarak görünen temizliğin yanı sıra asıl olan kaba pislikten sonra kalan toz ve ince pisliktir.Şirketimiz sadece inşaat sonrası ortaya çıkan kaba pisliği değil aynı zamanda gözden kaçan ve dikkat edilmeyen ince pisliğinde inşaattan arındırılmasını sağlar.

İnşaat artıkları ve inşaatların bitiminden sonra ortaya çıkan ve temizliği çok zahmet isteyen
kaba pislikleri en kısa sürede temizler ve inşaatın artıklarından ve atıklarından eser kalmaz.

Sosyal Medyamız