Ev Temizliğiev-temizligi1.jpg

Ev Temizliği

Temizlik firması villa ve köşklerinizin temizliği konusunda işinde uzman temizlik personelleri ile hizmet vermektedir. Firmamız tebrübeli temizlik personeli ile villarınızda temizlik sırasında gereken titizlik ve özeni göstermekte olup kırılabilecek veya antik değer taşıyan eşyalarınızın temizlik esnasında hasar görmemisine özenle dikkat etmekte olup sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmaktadır. Villalarınızın temizliği konularında firmamızdan hizmet almak için bizimle irtibata geçerek randevu almanız gerekmektedir. Temizlik hizmeti dahilinde detaylı açıklamaları ve nasıl temizlik yapıldığı konusunda aşağıda açıklamaları ile bilginize sunulmuştur. Belpak Temizlik Firması sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmayı taahhüt eder.

Villa temizliği, inşaat sonrası villa temizliği, Temizlik firması olarak vermiş olduğu hizmetlerden biri olan villa temizliği, siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda inşaat aşaması bitmiş tek bir sefere dahil olmak üzere sizin belirleyeceğiniz zamanlarda randevu talep edilerek, temizlenecek villanın durumuna göre personel sayısı belirlenir. Bu isteğinize göre bay veya bayan, kadromuz tarafından inşaat sonrası villa temizliği, Hizmetimiz her zaman sınırsız daima sağlığa uygunluk kalitesindedir. İnşaat sonrası Villa temizliği hizmeti veren ve inşaat sonrası villa temizliği, alabileceğiniz temizlik şirketi olarak firmamız Siz müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmayı arzulamaktayız. İnşaat sonrası Villa temizliği, yapan temizlik şirketleri arasında bizler temizlik hizmetini sizlere her zaman en iyi ve kaliteli hizmet sunmaktadır. İnşaat sonrası Villa temizliği yaparken villanızı dip, köşe, temizlemekteyiz camlar, çerçeveler. Balkonlar, banyo, teras, sauna, kazan dairesi, havuz, wc, mutfak, kapılar, yerler, seramik zeminler, duvarlarınız, temizlenmesi gereken tüm alanları en ince temizlik işleri, Kaliteli villa temizliği, İstanbul bölgesinin her yerinde villa temizliği hizmetinde bulunmaktadır.

Her türlü Villa temizliği için bizleri arayabilirsiniz. (0216) 418 02 56 Randevu alınız..

Ev Temizlik
Ev Temizliği, Ev Temizlik Şirketleri olarak, BELPAK Ev Temizlik şirketi sayısız referansı ve İstanbul'un her semtine sunduğu güvenilir HIZLI SERVİS ve çözüm önerileri ile sizlere de yardımcı olmaktan mutluluk duymaktadır.. Ev temizliği konusunda yaptığı işe garanti veren, müşteri memnuniyetini ön planda tutan BELPAK TEMİZLİK LTD ŞTİ, (EV TEMİZLİK ŞİRKETİ), bu alanda sizlere en iyi hizmeti sunmak için sadece ev temizliği hizmetlerinde uzmanlaşmış özel ekiplerle hizmet vermektedir.

Ev temizliği hizmetleri evin konumuna göre; boş ev temizliği - eşyalı ev temizliği - boş daire temizliği - inşaat sonrası ev temizliği - yangın sonrası ev temizlik - su baskını ev temizliği - ev halı yıkama temizliği - boya badana sonrası ev temizliği - yazlık ev temizliği - dubleks ev temizliği - yeni ev temizliği gibi birkaç değişik şekilde olabilmektedir. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda evinizin metrajı üzerinden en ekonomik ev temizlik fiyatları ile ekstra hiçbir maliyet çıkarmadan anahtar teslimi ev temizlik, işleriniz ekiplerimizle 1 günde teslim edilir. Bu fiyatımıza malzeme, makine, işçilik, ulaşım ve yemek giderleri dahildir.

Sosyal Medyamız