YORUMLARGayet Memnunum

5.12.2017 Fadik Öztürk kartal
Yıllardır belpak temizlikle çalışıyorum periyodik olarak evimi temizletiyorum artık yapılan temizliğin kalitesi her defasında üzerine koyarak verilen emek den ziyade çalışanların saygısından ve dürüst çalışma ilkesinden etkilendiğimi söylemeliyim. İçimde hiçbir kuşku olmadan gönül rahatlığı ile evimi emanet ediyorum.

3.11.2017 Ahmet Yücedağ Tuzla
Yatımızı kısa sürede uygun malzemelerle temizlediğiniz ve kullanıma açtığınız için teşekkür ederiz en ince ayrıntıya kadar mükemmel bir çalışma ellerinize sağlık

Kaliteli Hizmet

24.10.2017 Hatice KADIKÖY
Evdeki yardımcımıza izin verdiğim için bir temizlik şirketi ihtiyacım doğdu bu aşamada detaylı bir araştırma yaptık dan sonra belpak temizlik de karar kıldım ama bu kadar memnun kalacağımı bende beklemiyordum evimdeki her bölgeye son teknolijik aletler ve tekniklerin uygulanması beni uzun bir süre rahat ettirdi ve bayram öncesi bayram temizliğini aradan çıkardım.

Sorunsuz Hizmet

18.10.2017 Seyhan Aktaş Maltepe
Duvar silme konusunda yıllardır büyük zahmetler çekiyoruz ilk defa profesyonel bir destek almaya karar verdik ve boşa uğraşmışız bunca yıl gerçekten belpak temizliğin ekibi bu konuda çok deneyimli çalışma öncesi konuştuğumuz noktalara hassasiyetle yaklaşmaları beni mutlu etti konuştuğumuz sürelerde bu temizlik hizmetinden faydalanmaya devam edeceğim.

bel pak inşaat sonrası bina temizliği

11.7.2018 avni yıldırım dumankaya inşaat
17 kat 8 bloklu sitemizin inşaat sonrası temizliğini yapan bel pak temizlik şirketi gerçekten iyi bir iş çıkartı memnunuz

herkese tavsiye ederim

11.7.2018 nihat aktas cekınmez market
belpak temizlik şirketınde cok memnunum herkese taviye ederim


Formu Göndermek İçin. Toplama İşlemini Yapınız !


Sosyal Medyamız